O nas

Sushi Family

Nic nie smakuje tak jak nasze sushi w gronie najbliższych.

Japońska kuchnia to nasza pasja a pomysł na własną restaurację był naturalną konsekwencją obranej przez nas wiele lat temu ścieżki.

Z dala od miasta, dla was i dla nas, teraz domowo, przytulnie, orientalnie, profesjonalnie, z najlepszą jakością i obsługą!

Jesteśmy laureatami tak prestiżowych plebiscytów jak Mistrzowie Smaku czy Orły Gastronomii.

Dariusz Ciesielski

Dariusz Ciesielski

Szef

Technolog żywienia - w gastronomi od 1990 roku. Przez osiem lat był zastępcą szefa kuchni w renomowanej londyńskiej restauracji. Kuchnię japońską zgłębia od 2008 roku. Do 2016 roku pracował jako szkoleniowiec, Area Szef oraz Szef Kuchni w dużej, renomowanej restauracji sushi we Wrocławiu. Dzięki odpowiednim umiejętnościom wyszkolił wielu kucharzy i szefów kuchni. Na co dzień kochający ojciec, z zamiłowania ogrodnik oraz utytułowany łucznik - Mistrz Polski w Łucznictwie Tradycyjnym, Mistrz Polski w Łucznictwie Sportowym. Zainteresowania: łucznictwo, ogrodnictwo ekologiczne, akwarystyka, psychologia sportu.

Marcin Kotarski

Marcin Kotarski

Zastępca Szefa

Wieloletnie doświadczenie w gastronomii pozwoliło mu poczuć rytm życia profesjonalnie działającej restauracji. Ceni sobie pracę w zgranym zespole osób pełnych pasji. Relacje opiera na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Sekrety japońskiej kuchni poznaje od 2011 roku pod okiem Darka Ciesielskiego. Zainteresowania: akwarystyka, motoryzacja, podróże - z rodziną.

Dawid Królik

Dawid Królik

Zastępca Szefa

Dawid pochodzi z wielopokoleniowej rodziny kucharzy. Po ukończeniu technikum gastronomicznego wyjechał do Francji, gdzie pod okiem tamtejszych szefów miał możliwość przekonać się jak wygląda praca we francuskiej restauracji. Po powrocie do kraju rozpoczął studia, przyjmując jednocześnie pracę w renomowanej wrocławskiej restauracji sushi. Tam na jego drodze kariery zawodowej pojawił się Dariusz Ciesielski - wybitny szef kuchni i znawca kultury japońskiej. Kuchnia japońska to nie jedyna pasja Dawida. Amatorsko interesuje się produkcją wina. Bierze również czynny udział w operacjach gaśniczych Ochotniczej Straży Pożarnej.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Certyfikat IBK

Otrzymaliśmy certyfikat IBK "Przedsiębiorstwo godne zaufania".

Konsumencki Laur Zaufania

Zostaliśmy wyróżnieni Konsumenckim Laurem Zaufania. Dziękujemy!!!

Mistrzowie Smaku

Jesteśmy laureatami plebiscytu Mistrzowie Smaku.

Orły Gastronomii

Jesteśmy laureatami plebiscytu Orły Gastronomii. Osiągnięcie to jest efektem Naszej ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni Klienci. W wyniku restrykcyjnej weryfikacji odpadło prawie 80.000 firm z Naszej branży. Jest to dowodem wyróżniania się działalności Sushi Family na tle konkurencji.